STRONA GŁÓWNA | OFERTA | ZESPÓŁ | GALERIA | KONTAKT

AKTUALNOŚCI
NAJCZĘŚCIEJ ZGŁASZANE PROBLEMY

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA MAŁŻEŃSKA I PAR
PSYCHOTERAPIA RODZIN
TERAPIA SEKSUOLOGICZNA
TERAPIA UZALEŻNIEŃ

POMOC DLA DZIECI
POMOC DLA MŁODZIEŻY
DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

TERAPIA PEDAGOGICZNA
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
MEDIACJE
TRENINIGI i WARSZTATY

Małgorzata Parcheta- Kołoszuk - psycholog wychowawczy, trener, coach rodzicielski, terapeuta ręki

695 899 745

Małgorzata Parcheta - Kołoszuk - jestem psychologiem wychowawczym, trenerem, coachem rodzicielskim, terapeutą ręki. Ukończyłam psychologię na UMCS w Lublinie oraz studium pedagogiczne na WSNS. Zajmuję się pracą z rodzinš i dziećmi. Prowadzę poradnictwo psychologiczne oraz coaching rodzicielski. Współpracuję z przedszkolami, gdzie prowadzę zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci oraz warsztaty wychowawcze dla rodziców. Prowadzę kursy dla nauczycieli na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Posiadam 4-letnie doœwiadczenie w pracy trenerskiej, prowadzę też szkolenia EFS z zakresu rozwijania umiejętności miękkich i wychowawczych.

Autorka "Emocjonalek-bajek terapeutycznych" dla dzieci w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym. Interesuję się bajkoterapią i stosuję ją jako jedną z metod w pracy z dziećmi. Z największym zaangażowaniem zajmuję się tematyką warsztatów wychowawczych, wierząc, że dobrze prosperująca rodzina jest gwarantem szczęścia dziecka również w przyszłości.

Prowadzi terapię ręki dla dzieci, które mają problemy z czynnościami motorycznymi np. zapinaniem guzików, rysowaniem czy pisaniem.

Czym jest coaching rodzicielski?

Coaching rodzicielski to metoda pracy z rodzicami, której celem jest pomoc klientom w dojściu do rozwiązań problemów, z którymi się borykają. Rodzic podczas pierwszej sesji określa swoje cele i zastanawia się jakie będą najlepsze metody, by je osiągnšć. To świetna metoda dla tych opiekunów, którzy nie oczekują gotowych rozwiązań, ale chcą sami brać czynny udział w ich szukaniu i wprowadzaniu. Coaching rodzicielski może dotyczyć:

- komunikacji z dzieckiem, - zasad wychowawczych, - trudności rozwojowych, np. bunt 2-latka, - wspierania dziecka i wzmacniania jego zasobów, - pracy z emocjami, - wzmacniania relacji z dzieckiem.

Liczba spotkań uzależniona jest od tematu z jakim chcą pracować rodzice, zazwyczaj coaching trwa od 2 do 10 sesji. Każde spotkanie trwa godzinę.

Więcej informacji: www.kuzniarodziny.pl

W celu umówienia spotkania konsultacyjnego proszę o kontakt telefoniczny.

WYBIERZ
właściwego specjalistę

ZADZWOŃ
do specjalisty lub pod numer 609 06 03 02

ZLOKALIZUJ i PRZYJDŹ
do naszego CENTRUM

KONTAKT

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII
ul. Średnia 11,
64-100 Leszno
E-MAIL:SEKRETARIAT
STRONA INTERNETOWA: www.cppip-leszno.pl
TELEFON: 609 06 03 02

MAPA SERWISU

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
ZESPÓŁ
GALERIA
KONTAKT

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI

Copyright © 2013 CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPII w LESZNIE