STRONA GŁÓWNA | OFERTA | ZESPÓŁ | GALERIA | KONTAKT

AKTUALNOŚCI
NAJCZĘŚCIEJ ZGŁASZANE PROBLEMY

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA MAŁŻEŃSKA I PAR
PSYCHOTERAPIA RODZIN
TERAPIA SEKSUOLOGICZNA
TERAPIA UZALEŻNIEŃ

POMOC DLA DZIECI
POMOC DLA MŁODZIEŻY
DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

TERAPIA PEDAGOGICZNA
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
MEDIACJE
TRENINIGI i WARSZTATY

Justyna Witczak - psycholog, pedagog

669 388 918

Jestem absolwentką psychologii klinicznej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracę psychologa staram się wykonywać profesjonalnie, zgodnie z Kodeksem Etycznym, dbając jednocześnie o swój własny rozwój i samodoskonalenie.

Specjalizuję się w pracy z młodzieżą oraz rodzicami nastolatków. Warsztat terapeutyczny w pracy z młodzieżą opieram na zasadach nurtu poznawczo-behawioralnego pracując głównie metodami profesora Philipa Kendalla.
W pracy psychologicznej z dziećmi i młodzieżą pomaga mi też wiedza i doświadczenie zdobyte podczas studiów pedagogicznych, którą ukończyłam na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Kolejnym obszarem moich zawodowych kompetencji jest praca z osobami w wieku senioralnym, osobami z chorobami otępiennymi oraz ich rodzinami i opiekunami. Aktywnie współpracuję z Leszczyńskim Stowarzyszeniem Alzheimerowskim. Prowadzę terapię oraz rehabilitację poznawczą osób starszych, diagnozę funkcjonowania poznawczego oraz prowadzę spotkania psychoedukacyjne z zakresu wiedzy o specyfice funkcjonowania osób starszych dla rodzin i opiekunów.

Posiadaną wiedzę teoretyczną połączyłam z umiejętnościami warsztatowymi zdobytymi w trakcie podyplomowych studiów psychologicznych na UAM w Poznaniu.
Pracuję w nurcie behawioralno-poznawczym, korzystam też z elementów neuro-lingwistycznego programowania, z którego posiadam certyfikat wydany przez Berliński Instytut Miltona Ericksona.

Ponadto odbyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu diagnostyki psychologicznej i seksuologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w szkolnictwie, w jednostce wojskowej, w ośrodku wczesnej interwencji, w warsztatach terapii zajęciowej, w domu pielęgnacyjno-opiekuńczym. Pracowałam i pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi, osobami w wieku podeszłym oraz upośledzonymi.

W celu umówienia spotkania konsultacyjnego proszę o kontakt telefoniczny.

WYBIERZ
właściwego specjalistę

ZADZWOŃ
do specjalisty lub pod numer 609 06 03 02

ZLOKALIZUJ i PRZYJDŹ
do naszego CENTRUM

KONTAKT

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII
ul. Średnia 11,
64-100 Leszno
E-MAIL:SEKRETARIAT
STRONA INTERNETOWA: www.cppip-leszno.pl
TELEFON: 609 06 03 02

MAPA SERWISU

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
ZESPÓŁ
GALERIA
KONTAKT

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI

Copyright © 2013 CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPII w LESZNIE