STRONA GŁÓWNA | OFERTA | ZESPÓŁ | GALERIA | KONTAKT

AKTUALNOŚCI
NAJCZĘŚCIEJ ZGŁASZANE PROBLEMY

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA MAŁŻEŃSKA I PAR
PSYCHOTERAPIA RODZIN
TERAPIA SEKSUOLOGICZNA
TERAPIA UZALEŻNIEŃ

POMOC DLA DZIECI
POMOC DLA MŁODZIEŻY
DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

TERAPIA PEDAGOGICZNA
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
MEDIACJE
TRENINIGI i WARSZTATY

Dr Ewa Karmolińska – Jagodzik - psycholog, pedagog, terapeuta

606 123 708

Dr Ewa Karmolińska – Jagodzik, psycholog, pedagog, terapeuta, będący w superwizji, w trakcie certyfikacji w WTTS, adiunkt UAM w Poznaniu oraz wykładowca w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie.

Prowadzę terapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci, zgodnie z założeniami terapii systemowej (http://www.wtts.edu.pl/). Posiadam wykształcenie i certyfikaty niezbędne do pracy z osobami po przeżytych traumach i przeżywających stres. Prowadzę terapię osób będących uczestnikami katastrof i wypadków komunikacyjnych, wystawiając opinie i zaświadczenia dla ubezpieczycieli.

Zgodnie z wykształceniem i zamiłowaniem zajmuję się relacjami w rodzinie i wynikającymi z nich trudnościami życiowymi. Prowadzę terapię pojmowaną jako pomoc indywidualną dla osób będących w kryzysowej sytuacji życiowej oraz jako obiektywne wsparcie specjalistyczne dla potrzebujących. Prowadzę także terapię długoterminową oraz spotkania wspierające, trwające zgodnie z potrzebą pacjenta: od jednego spotkania do kilku.

Wykonuję badania psychologiczne: Skalšą Wechslera – WISC-R, Raven – sprawdzając możliwości, potencjał intelektualny i sposób jego wykorzystania przez dzieci i dorosłych oraz testy i kwestionariusze osobowościowe i relacji rodzinnych.

Prowadzę zajęcia grupowe mające na celu zniwelowanie stresów dnia codziennego i przeżytych traum, metoda TRE (http://tre-trauma.pl/o-tre/), której jestem jednym z nielicznych w Polsce certyfikowanym trenerem (http://tre-trauma.pl/certyfikowani-tre/)

Poza prowadzeniem terapii, jestem czynnym zawodowo pracownikiem uniwersyteckim. Prowadzę zajęcia dydaktyczne od 2001 roku. Od wielu lat jestem praktykiem zajęć profilaktycznych, certyfikowanym trenerem wielu programów terapeutycznych oraz autorem prac naukowych i programów szkoleniowych. Z zamiłowania i wykształcenia praktykiem terapeutycznej pracy z ciałem w obszarze przeżytych traum i stresów. W pracy naukowej zajmuję się relacjami międzygeneracyjnymi, szeroko pojętą problematyką młodzieży oraz współpracy szkoły ze środowiskiem.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pedagogiki Porównawczej.

W celu umówienia spotkania konsultacyjnego proszę o kontakt telefoniczny.

WYBIERZ
właściwego specjalistę

ZADZWOŃ
do specjalisty lub pod numer 609 06 03 02

ZLOKALIZUJ i PRZYJDŹ
do naszego CENTRUM

KONTAKT

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII
ul. Średnia 11,
64-100 Leszno
E-MAIL:SEKRETARIAT
STRONA INTERNETOWA: www.cppip-leszno.pl
TELEFON: 609 06 03 02

MAPA SERWISU

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
ZESPÓŁ
GALERIA
KONTAKT

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI

Copyright © 2013 CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPII w LESZNIE