STRONA GŁÓWNA | OFERTA | ZESPÓŁ | GALERIA | KONTAKT

AKTUALNOŚCI
NAJCZĘŚCIEJ ZGŁASZANE PROBLEMY

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA MAŁŻEŃSKA I PAR
PSYCHOTERAPIA RODZIN
TERAPIA SEKSUOLOGICZNA
TERAPIA UZALEŻNIEŃ

POMOC DLA DZIECI
POMOC DLA MŁODZIEŻY
DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

TERAPIA PEDAGOGICZNA
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
MEDIACJE
TRENINIGI i WARSZTATY

Dagmara Derwich-Grzegorzewska - psycholog, psychoterapeuta

695 933 132

Od 14 lat jestem psychologiem. Obecnie głównym obszarem mojej pracy jest psychoterapia prowadzona w nurcie psychoterapii psychodynamicznej – opartej na paradygmacie psychoanalitycznym. Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii prowadzonej w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej (www.kcp.krakow.pl) – szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, które ukończyłam z dyplomem Psychoterapauty Psychodynamicznego. Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji w celu doskonalenia warsztatu terapeuty i w służbie profesjonalnej pomocy udzielanej pacjentom.

Podejscie psychodynamiczne w psychoterapii szczególnie polecane jest osobom gotowym do podejmowania refleksji na temat nieświadomych procesów psychicznych leżących u podłoża doświadczanych trudności, cierpienia i objawów chorobowych.

Od kilku lat pracuję w Zakładzie Terapii Nerwic i Innych Zaburzeń Psychicznych w Lesznie współprowadząc psychoterapię grupową, prowadząc zajęcia psychoedukacyjne i uczestnicząc w rehabilitacji psychiatrycznej osób z różnorodnymi zaburzeniami natury psychologicznej oraz osób chorych psychicznie i uzależnionych.

Jestem w trakcie szkolenia do certyfikatu specjalisty uzależnień specjalizując się w pracy z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, alkoholu a także zaburzeń czynnościowych, jak uzależnienia od hazardu – w tym gry na tzw. automatach, gier losowych, komputera itp. Pracuje również z osobami współuzależnionymi, czyli członkami rodzin osób uzależnionych i ich bliskimi. Moje doświadczenie zawodowe, to również prowadzenie różnorodnych warsztatów i szkoleń.

Posiadam uprawnienia i doświadczenie w przeprowadzaniu diagnozy psychologicznej, w tym poziomu funkcjonowania intelektualnego oraz stanu procesów poznawczych.

W celu umówienia spotkania konsultacyjnego proszę o kontakt telefoniczny.

WYBIERZ
właściwego specjalistę

ZADZWOŃ
do specjalisty lub pod numer 609 06 03 02

ZLOKALIZUJ i PRZYJDŹ
do naszego CENTRUM

KONTAKT

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII
ul. Średnia 11,
64-100 Leszno
E-MAIL:SEKRETARIAT
STRONA INTERNETOWA: www.cppip-leszno.pl
TELEFON: 609 06 03 02

MAPA SERWISU

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
ZESPÓŁ
GALERIA
KONTAKT

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI

Copyright © 2013 CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPII w LESZNIE