STRONA GŁÓWNA | OFERTA | ZESPÓŁ | GALERIA | KONTAKT

AKTUALNOŚCI
NAJCZĘŚCIEJ ZGŁASZANE PROBLEMY

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
PSYCHOTERAPIA MAŁŻEŃSKA I PAR
PSYCHOTERAPIA RODZIN
TERAPIA SEKSUOLOGICZNA
TERAPIA UZALEŻNIEŃ

POMOC DLA DZIECI
POMOC DLA MŁODZIEŻY
DIAGNOZA PSYCHOLOGICZNA

TERAPIA PEDAGOGICZNA
TERAPIA LOGOPEDYCZNA
MEDIACJE
TRENINIGI i WARSZTATY

Anna Sprutta - Szymlet - psycholog

889 333 065

Jestem psychologiem, terapeutą, specjalizującym się w pracy z rodzinami, małżeństwami, parami zgodnie z założeniami terapii systemowej (w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu, pracę terapeutyczną poddaję superwizji.

Ukończyłam magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu pedagogiki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie.

Czternastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas pracy z rodzinami doświadczającymi szeroko rozumianych kryzysów i trudności życiowych (trudności małżeńskie, kryzysy wynikające z etapów rozwojowych rodziny, trudności rodzicielskie, żałoba, strata, niepełnosprawność, alkoholizm, przemoc).

Posiadam obszerną wiedzę z zakresu skutków zaburzeń więzi oraz stresu pourazowego dla prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży, które wykorzystuję w pracy terapeutycznej z rodzicami, parami. Posiadam kwalifikacje do stosowania terapii neurotaktylnej wg modelu Swietłany Masgutowej w pracy z dziećmi i młodzieżą, dzięki czemu w pracę terapeutyczną włączam elementy pracy z ciałem, niwelując tym samym szkodliwy wpływ traum na przebieg rozwoju wynikających m.in. z zaniedbań, nadużyć, separacji, częstych hospitalizacji we wczesnym okresie rozwojowym. Prowadzę terapię par, rodzin, dzieci i młodzieży.

Swoje kompetencje terapeutyczne poszerzam uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, warsztatach, doświadczeniach własnych. Pracę poddaję superwizji, co zapewnia dbałość o wysoki standard świadczonych przeze mnie usług terapeutycznych. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla rodziców i opiekunów zgodne z akredytowanym Programem Wspierania Rodziny. Wykonuję badania psychologiczne.


W celu umówienia spotkania konsultacyjnego proszę o kontakt telefoniczny 889 333 065.

WYBIERZ
właściwego specjalistę

ZADZWOŃ
do specjalisty lub pod numer 609 06 03 02

ZLOKALIZUJ i PRZYJDŹ
do naszego CENTRUM

KONTAKT

CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ i PSYCHOTERAPII
ul. Średnia 11,
64-100 Leszno
E-MAIL:SEKRETARIAT
STRONA INTERNETOWA: www.cppip-leszno.pl
TELEFON: 609 06 03 02

MAPA SERWISU

STRONA GŁÓWNA
OFERTA
ZESPÓŁ
GALERIA
KONTAKT

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI

Copyright © 2013 CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I PSYCHOTERAPII w LESZNIE